Archwum wedlug Wrzesień, 2007

Kredyt Studencki czyli jak zacząć inwestować na studiach

Kredyt Studencki czyli jak zacząć inwestować na studiachCzy propozycja zarobienia minimum 40 000 zł przez okres studiów bez wkładu własnego jest dla Ciebie interesująca?

Tutaj dowiesz się jak tego dokonać i nie jest to wbrew pozorom takie skomplikowane. A przecież 40 000 zł to wydawać by się mogło olbrzymia kwota. Są oczywiście osoby, które tyle zarabiają miesięcznie, ale – umówmy się – dla przeciętnego studenta jest to duża suma!

Już na samym wstępie mogę zapewnić Cię, że dowiesz się z tej publikacji między innymi: Czytaj Dalej »

Wyrazy bliskoznaczne czyli synonimy

krzyzowkaDzisiaj “walczyłem” z moją znajomą na wyrazy bliskoznaczne czyli inaczej mówiąc synonimy. W tej całej zabawie głównie chodziło o ćwiczenie umysłu (o tym pisałem wcześniej) niż o wygraną (żeby było jasne, ani nie wygrałem ani nie przegrałem), ale przy okazji odkryłem ciekawą i dotąd nie używana opcje w MS Wordzie.

Jest tam taka opcja Synonimy.  Sprawdź to: napisz w Wordzie słowo Harmonijne Czytaj Dalej »

Kto śledzi…kto czyta?

Kto zauważył tego Xska w prawym górnym rogu portalu ?

Kto wie co się pod nim kryje?

Kto się chce dowiedzieć?

KTO kliknie na niego?

Jak sprawić, aby mi się chciało, tak, jak mi się nie chce?

Jak sprawić, aby mi się chciało, tak, jak mi się nie chce?Wyobraź sobie taką sytuację: budzisz się rano, otwierasz oczy (albo nawet nie możesz unieść powiek) i z niechęcią myślisz o czekającym Ciebie dniu o całej liście obowiązków, które musisz wypełnić. Twoje ciało robi się jeszcze bardziej ciężkie…Powinieneś już wstać … Twój dzień powinien zacząć się już jakieś 20 minut temu…nadal nie masz ochoty wyruszyć w nowy dzień…

A może znasz taką sytuację: Czytaj Dalej »